De beroepskrachten werken vanuit onze 2 basislocaties: Eemnesserweg 17 en Oranjestraat 8 te Baarn.

Beroepskrachten:

Christine Stiphout Directeur 06-3023 9466 christine.stiphout@welzijnbaarn.nl
Frans Meerveld Directeur 06-1386 0205 frans.meerveld@welzijnbaarn.nl
Krista Peeters PR & Communicatie 06-1695 8554 krista.peeters@welzijnbaarn.nl
Rozemarijn Krekelberg Office Coördinator - HR & Directie Assistent 06-1390 5514 rozemarijn.krekelberg@welzijnbaarn.nl
       
Abdessamad Astitou Ambulant jongerenwerk & Armoederegisseur 06-5326 2190 abdessamad.astitou@welzijnbaarn.nl
Anja van de Beek Sociaal cultureel werker 06-2272 0192 anja.vandebeek@welzijnbaarn.nl
Doesjka Reijn Ouderenadviseur & Verhuiscoach 06-1064 4222 doesjka.reijn@welzijnbaarn.nl
Esther Schaap Maatschappelijke dienstverlening & Thuisadministratie 06-1335 9410 esther.schaap@welzijnbaarn.nl
Hans Klijn Consulent Steunpunt Vrijwilligerswerk 06-5103 0606 hans.klijn@welzijnbaarn.nl
Jan Vrugteveen Coördinator Buurtbemiddeling 06-5160 4220 jan.vrugteveen@welzijnbaarn.nl
Joke Roodzant Projectmedewerker 06-1331 8188 joke.roodzant@welzijnbaarn.nl
Latifa Souidi Sociaal werker & Armoederegisseur 06-1064 6080 latifa.souidi@welzijnbaarn.nl
Marianne Bosch Mantelzorgconsulent 06-1064 5530 marianne.bosch@welzijnbaarn.nl
Masja van der Linden Sociaal- & jongerenwerker 06-1091 2885 masja.vanderlinden@welzijnbaarn.nl
Naima Belali Maatschappelijke dienstverlening 06-1268 2427 naima.belali@welzijnbaarn.nl
Rian Schilt Maatschappelijke dienstverlening 035-543 6222 rian.schilt@welzijnbaarn.nl
       


Vacatures bij Welzijn Baarn

Welzijn Baarn is een stichting met een (vrijwillig) stichtingsbestuur. Het bestuur vertegenwoordigt en bestuurt de stichting en zorgt ervoor dat het doel van de stichting zoveel mogelijk wordt nagestreefd. Het bestuur draagt tevens zorg voor het financiële beheer.

Het bestuur bestaat uit:    
Dhr. W. J.L. Genuit voorzitter
Dhr. V. Andringa secretaris
Dhr. J. Muizelaar penningmeester 
Mevr. A. Slingerland lid